MAVİ MARTI Emlak Turizm İnşaat Tic. ve San. Ltd Şti. markası olan VillaRenta; Kaş, Kalkan ve Fethiye çevresine yoğunlaşmış bir portföyle villa kiralama hizmeti veren butik bir seyahat acentesidir. Bölgedeki tecrübemizle ve son yıllarda daha da popüler hale gelmiş olan villa kiralama konseptiyle misafirlerimize konforlu ve keyifli bir tatil geçirmeleri için yardımcı oluyoruz.

Mavi Martı Emlak olarak 2020 yılına kadar şahıs işletmesi olan firmamız 2020 yılından itibaren limitet şirket olarak faaliyetine devam etmektedir. Aynı yıl Türsab kaydını tamamlayan firmamız 13277 belge numarası (BigBlue Travel) ile A sınıfı seyahat acentesi olarak turizm faaliyetlerine devam etmektedir.

Butik bir işletmeyiz. Rezervasyonunuzun oluşturulmasından, tatilinizin tamamlanıp evinize dönene kadar hem villanız hem de bölge hakkındaki her türlü sorularınızı şeffaflıkla yanıtlıyoruz. Tatilinizi keyifle geçirerek, keyifli anılarla villanızdan ayrılmanız en büyük amacımız.

Neden Kiralık Villa?

Kiralık villa ile tatil seçeneği yurtdışında çok uzun zamandır tercih edilmektedir. Son yıllarda Türkiye’de de tercih edilir duruma gelen bu tatil konsepti özellikle son dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüs pandemisinden sonra çok daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Büyük şehirlerin yarattığı olumsuz etkilerden ve stresten arınmanın en etkili yollarından biri de sadece size özel bir ortamda izole bir şekilde tatilinizi geçirebilmektir.

Otel odalarının küçük ve boğucu ortamındansa, size ait bir evin rahatlatıcı konforuyla tatilden evinize gerçekten dinlenmiş ve enerji depolamış olarak dönebilirsiniz. 2 - 16 kişilik konaklama kapasitesiyle farklı konum ve özelliklere sahip, her bütçeye uygun kiralık villa fiyatları ile hem çiftler hem de kalabalık aileler için daha ekonomik fiyat avantajı sunar. Tatillerini gözden uzak ve izole bir şekilde geçirmek isteyen misafirlerimiz, korunaklı havuzlu ve bahçeli villalarımız ile gönüllerince tatil yapabilirler. Ayrıca balayı çiftlerine özel olarak tasarlanan ve 2 kişi kapasiteli villalarımız ile farklı bir balayı tatili deneyimi de yaşayabilirsiniz.

Neden VillaRenta?

2013 yılından bu yana başta Kalkan olmak üzere önemli noktalarda villa kiralama hizmeti veren VillaRenta, tecrübeli ve dinamik bir ekip tarafından yönetilmektedir. Tamamı yerinde görülmüş ve belirli kriterleri sağlayan villalar portföyümüze girmiştir. Türsab güvencesiyle misafir memnuniyetine verdiğimiz maksimum önem ve gayretle, en uygun villayı bulmanız ve güzel bir tatil geçirebilmeniz için yoğun şekilde çalışıyoruz.

Personal Data Processing Notice
XCREATE A RESERVATION
Dates Available
Entry Date:Release Date:
Payment Summary
  • Duration12 Night
  • Total Amount120.000 ₺
  • Electricity Fee-
  • Cleaning Fee3.000 ₺
  • Prepayment60.000 ₺
  • Balance payment(Cash on arrival)63.000 ₺
  • Total123.000 ₺